Satın aldığım ürün ne zaman elimde olur?

Ürünlerin sipariş adedi altında teslim süresi ile ilgili bilgiler mevcuttur.Belirtilen sürede ürün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.Bulunduğunuz bölgeye göre ürünleriniz kargoya verildiği andan itibaren 1 ila 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kargodan gelen paket darbeli,ne yapmalıyım?

Ürünleriniz fabrikamızda %100 kalite kontrol testlerinden geçip özenle paketlenmektedir.Her ne kadar kargo şirketleri ile yaptığımız anlaşma gereği ürünlerimiz özenle taşınsa dahi zaman zaman nakliye sırasında darbe alabilmektedir. Eğer ürün zarar gördü ise hemen kargo şirketine karşı ödemeli olarak ürünü iade ediniz ve bizi bilgilendiriniz. Stok durumuna göre,Yeni ürününüz 1 gün sonra ücretsiz olarak adresinize gönderilmek üzere Kargo’ya teslim edilecektir.

Ürün web sitesinde gördüğüm ürünle bire bir aynı mıdır?

Sitemizde sunduğumuz ürünlerin görselleri özellikle satın aldığınız ürünle bire bir aynı olacak şekilde sunulmuştur. Şunu hatırlatmak isteriz ki, internet ortamında göreceğiniz ürünlerin En/Boy/Yükseklik-Renk değerleri farklı algılanabilmektedir. Bu sebeple aldığınız ürünün sitede deklere edilen boyut ve renk değerlerine dikkat etmenizi ,Ürün Bilgisi bölümünü dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Evimdeki tesisat havlupan takmaya uygun mudur?

Bütün havlupan ve radyatörlerimizin AKS arası mesafeleri sitemizde belirtilmiştir. İlk defa tesisat çektirecek iseniz, önce sitemizden ürün beğeniniz. Ürün bilgilerinde bulacağınız AKS arası değerini tesisatçınıza bildirip tesisat borularını o mesafeye göre çekmesini isteyiniz. Mevcut bir havlupanınız var ve değiştirmek istiyor iseniz, havlupana giren ve çıkan toplam 2 borunun tam orta merkezlerinden birbirleri arasındaki mesafeyi ölçünüz, AKS arası bu mesafedir. Bu mesafeye uyan ürünü sitemizden seçebilirsiniz. Sizin yaptığınız ölçüm sonucu AKS değeri örneğin 450 mm çıkmış ancak sitemizde buna en yakın ölçü olarak 455 mm AKS ölçüsünü buldunuz. Bu kadar küçük bir fark montaj sırasında size sorun çıkarmayacaktır. Yine de emin olmadığınız hususlarda Satış temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Aradığım AKS ölçüsünde Havlupan ya da Radyatör bulamadım.

Bu gibi durumlarda Satış Temsilcimiz ile temasa geçiniz. Online satış sitemizde bulunmayan yüzlerce daha farklı ölçülerde ürün üretmekteyiz, ihtiyacınıza uygun ürünü bu şekilde edinebilirsiniz.

Aldığım havlupan ya da radyatörün montajını yapıyor musunuz?

Hayır, bunun için bir tesisatçı ile görüşebilir veya sitemizde bulacağınız montaj talimatlarına göre ürünü kendiniz monte edebilirsiniz.

Özel Ölçü Havlupan ya da Dekoratif Radyatör üretiyor musunuz?

Evet , bu gibi taleplerinizde Satış Temsilcimiz ile irtibata geçiniz. Kişisel ihtiyacınız için olduğu gibi Projelerinizde özel ölçü ve alternatif çözümler üretmekteyiz.

Banyom yerden ısıtma ve/veya Havlupan için gerekli boru tesisatı yok, beğendiğim havlupanı elektrikli olarak alabilir miyim?

Elektrikli havlupan için satış temsilcimizle görüşebilirsiniz.